CZRU52C3V3-HF
Číslo produktu DigiKey
641-2090-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-2090-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-2090-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRU52C3V3-HF
Popis
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.3 V 150 mW ±5% Montáž na povrch 0603/SOD-523F
Modely EDA/CAD
CZRU52C3V3-HF Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
25 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%
Výkon - max
150 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms