CZRU52C12
Číslo produktu DigiKey
641-1038-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1038-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1038-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRU52C12
Popis
DIODE ZENER 12V 150MW SOD523F
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 150 mW ±5% Montáž na povrch 0603/SOD-523F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CZRU52C12 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 9 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
0603/SOD-523F
Výkon - max
150 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
20 Ohms