CZRF52C5V1
Číslo produktu DigiKey
641-1061-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1061-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1061-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CZRF52C5V1
Popis
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323F
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.1 V 200 mW ±5% Montáž na povrch 1005/SOD-323F
Modely EDA/CAD
CZRF52C5V1 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 800 mV
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
1005/SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms