CPDUR24V
Číslo produktu DigiKey
641-1257-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1257-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1257-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDUR24V
Popis
TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47V Svorka 1A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0603/SOD-523F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
47W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Kapacita při kmitočtu
10pF při 1MHz
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
24V
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Průrazné napětí (min)
25V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
47V