CPDUR24V | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CPDUR24V |
Popis | TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F |
Standardní dodací lhůta výrobce | 8 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 47V Svorka 1A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0603/SOD-523F |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 1A (8/20µs) |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 47W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Kapacita při kmitočtu 10pF při 1MHz |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 24V | Pouzdro 2-SMD, Bez přívodů |
Průrazné napětí (min) 25V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 47V | Základní číslo produktu |