CPDUR12V
Číslo produktu DigiKey
641-1256-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1256-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1256-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDUR12V
Popis
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25V Svorka 1A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
25W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Kapacita při kmitočtu
12pF při 1MHz
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průrazné napětí (min)
13V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
25V