CPDQC12VEU-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1772-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1772-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1772-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDQC12VEU-HF
Popis
TVS DIODE 12VWM 22VC 0402C
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402C/SOD-923F
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
110W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
60pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Průrazné napětí (min)
13,5V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
22V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)