CPDFR12V je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
25V Svorka 1A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 1005/SOD-323F
CPDFR12V
Číslo produktu DigiKey
CPDFR12V-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDFR12V
Popis
TVS DIODE 12VWM 25V 1005/SOD323F
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
25W
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Zastaralé
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Kapacita při kmitočtu
12pF při 1MHz
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V
Pouzdro
1005 (2512 metrický)
Průrazné napětí (min)
13V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
25V