CDSU101A
Číslo produktu DigiKey
641-1002-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1002-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDSU101A
Popis
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 80 V 100mA Montáž na povrch 0603/SOD-523F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CDSU101A Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
4 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 75 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
3pF při 0,5V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
0603/SOD-523F
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost