CDSFR101A je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 80 V 100mA Montáž na povrch 1005/SOD-323F
CDSFR101A
Číslo produktu DigiKey
CDSFR101A-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDSFR101A
Popis
DIODE STANDARD 80V 100MA 1005
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
4 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 75 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Kapacita při Vr, F
3pF při 0,5V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
1005/SOD-323F
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost