CDBU40-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 10 946
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Comchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Dioda 40 V 200mA Montáž na povrch 0603/SOD-523F
CDBU40-HF
Číslo produktu DigiKey
CDBU40-HF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBU40-HF
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CDBU40-HF Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
5 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 nA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Kapacita při Vr, F
5pF při 0V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
0603/SOD-523F
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 40 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost