CDBHD2100-G
Číslo produktu DigiKey
641-1212-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1212-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1212-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBHD2100-G
Popis
BRIDGE RECT 1P 100V 2A MINI-DIP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Můstkový usměrňovač Jednofázový Schottky 100 V Montáž na povrch Mini-Dip (TO-269AA)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 1 A
Výrobce
Comchip Technology
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TJ)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ diody
Jednofázový
Pouzdro
TO-269AA, 4-BESOP
Technologie
Schottky
Dodávaná velikost pouzdra
Mini-Dip (TO-269AA)
Špičkové závěrné napětí (max)
100 V
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2 A