CDBHD1100L-HF
Číslo produktu DigiKey
641-CDBHD1100L-HF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBHD1100L-HF
Popis
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 1A MBS
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Můstkový usměrňovač Jednofázový Standardní 100 V Montáž na povrch MBS
Kategorie
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1 A
750 mV @ 1 A
Balení
Krabice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Standardní
Špičkové závěrné napětí (max)
100 V