CDBHA30100LR-HF
Číslo produktu DigiKey
641-CDBHA30100LR-HFTR-ND - Páska a cívka (TR)
641-CDBHA30100LR-HFCT-ND - Řezaná páska (CT)
641-CDBHA30100LR-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBHA30100LR-HF
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 30A Montáž na povrch TO-277B
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
1200pF při 4V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-277B
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
770 mV @ 30 A