CDBB3100-G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CDBB3100-G |
Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 100 V 3A Montáž na povrch DO-214AA (SMB) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CDBB3100-G Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 500 µA @ 100 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro |
Technologie | Dodávaná velikost pouzdra DO-214AA (SMB) |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Provozní teplota - přechod 125°C (max.) |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 3A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 850 mV @ 3 A |