CDBB3100-G
Číslo produktu DigiKey
641-1114-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1114-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1114-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDBB3100-G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 3A Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CDBB3100-G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AA (SMB)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
125°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 3 A