ATV50C360J-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1604-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1604-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1604-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATV50C360J-HF
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Podrobný popis
58,1V Svorka 86,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
ATV50C360J-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
36V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
86,1A