ATV06B360JB-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1575-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1575-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1575-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATV06B360JB-HF
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Podrobný popis
58,1V Svorka 10,33A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Modely EDA/CAD
ATV06B360JB-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Obousměrné kanály
36V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,33A