ATV04A480J-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1887-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1887-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1887-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATV04A480J-HF
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Podrobný popis
77,4V Svorka 5,17A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
ATV04A480J-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
48V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
53,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,17A