ACPDQC3V3T-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1635-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1635-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-1635-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACPDQC3V3T-HF
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 9.8VC 0402C
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9,8V Svorka 16A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 0402C/SOD-923F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACPDQC3V3T-HF Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16A (8/20µs)
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
20pF při 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Průrazné napětí (min)
3,6V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
9,8V