1N4004B-G
Číslo produktu DigiKey
641-1999-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1N4004B-G
Popis
DIODE STANDARD 400V 1A DO41
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 400 V 1A Průchozí otvor DO-41
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1N4004B-G Modely
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 400 V
Balení
Hromadné balení
Kapacita při Vr, F
15pF při 4V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
400 V
Dodávaná velikost pouzdra
DO-41
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 1 A