1.5KE300A-HF je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
YAGEO
Skladem : 995
Katalogový list
414V Svorka 3,62A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
1.5KE300A-HF
Číslo produktu DigiKey
641-1.5KE300A-HFTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE300A-HF
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,62A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Průchozí otvor
Jednosměrné kanály
256V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
285V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
414V