VSRU2715-6R8K
Číslo produktu DigiKey
4044-VSRU2715-6R8KTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSRU2715-6R8KCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSRU2715-6R8KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSRU2715-6R8K
Popis
FIXED IND 6.8UH 35A 1.99 MOHM
Podrobný popis
6.8 µH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 35 A 1,99mOhm max. 3-SMD
Modely EDA/CAD
VSRU2715-6R8K Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
44,1A
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,99mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
1,094" D x 1,016" Š (27,80mm x 25,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,622" (15,80mm)