VSRU2713-2R2K
Číslo produktu DigiKey
4044-VSRU2713-2R2KTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSRU2713-2R2KCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSRU2713-2R2KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSRU2713-2R2K
Popis
FIXED IND 2.2UH 47.3A 0.82 MOHM
Podrobný popis
2.2 µH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 47.3 A 0,82mOhm max. 3-SMD
Modely EDA/CAD
VSRU2713-2R2K Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
68A
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,82mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
1,094" D x 1,016" Š (27,80mm x 25,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)