VSRU2711-1R5K
Číslo produktu DigiKey
4044-VSRU2711-1R5KTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSRU2711-1R5KCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSRU2711-1R5KDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSRU2711-1R5K
Popis
FIXED IND 1.5UH 54A 0.56 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 54 A 0,56mOhm max. 3-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSRU2711-1R5K Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
67A
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,56mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ
Drátový (navíjený)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
3-SMD
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
1,094" D x 1,016" Š (27,80mm x 25,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,469" (11,90mm)