VSHB0754T-8R2MC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VSHB0754T-8R2MC |
Popis | FIXED IND 8.2UH 5.8A 31.9 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 8.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.8 A 31,9mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VSHB0754T-8R2MC Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 31,9mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,303" D x 0,291" Š (7,70mm x 7,40mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,204" (5,20mm) |
Saturační proud (Isat) 9,1A |