VSHB0754T-5R6MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSHB0754T-5R6MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSHB0754T-5R6MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSHB0754T-5R6MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSHB0754T-5R6MC
Popis
FIXED IND 5.6UH 6.7A 23.8 MOHM
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6.7 A 23,8mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSHB0754T-5R6MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
23,8mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,303" D x 0,291" Š (7,70mm x 7,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,204" (5,20mm)
Saturační proud (Isat)
10,8A