VSHB0754T-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSHB0754T-4R7MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSHB0754T-4R7MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSHB0754T-4R7MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSHB0754T-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 7.3A 20.9 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7.3 A 20,9mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSHB0754T-4R7MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
20,9mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,303" D x 0,291" Š (7,70mm x 7,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,204" (5,20mm)
Saturační proud (Isat)
13,2A