VSHB0754T-3R3MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSHB0754T-3R3MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSHB0754T-3R3MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSHB0754T-3R3MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSHB0754T-3R3MC
Popis
FIXED IND 3.3UH 8.3A 15.4 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8.3 A 15,4mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSHB0754T-3R3MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
15,4mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,303" D x 0,291" Š (7,70mm x 7,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,204" (5,20mm)
Saturační proud (Isat)
13,5A