VSHB0754T-180MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSHB0754T-180MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSHB0754T-180MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSHB0754T-180MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSHB0754T-180MC
Popis
FIXED IND 18UH 3.9A 72 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3.9 A 72mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSHB0754T-180MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
72mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,303" D x 0,291" Š (7,70mm x 7,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,204" (5,20mm)
Saturační proud (Isat)
6,7A