VSEB0850H-8R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0850H-8R2MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0850H-8R2MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0850H-8R2MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0850H-8R2MC
Popis
FIXED IND 8.2UH 10.3A 25 MOHM
Podrobný popis
8.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10.3 A 25mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0850H-8R2MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
25mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,346" D x 0,327" Š (8,80mm x 8,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)
Saturační proud (Isat)
9A