VSEB0730H-5R6MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0730H-5R6MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0730H-5R6MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0730H-5R6MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0730H-5R6MC
Popis
FIXED IND 5.6UH 8.1A 26 MOHM SMD
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8.1 A 26mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0730H-5R6MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
26mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,311" D x 0,299" Š (7,90mm x 7,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
7,3A