VSEB0730H-3R3MC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VSEB0730H-3R3MC |
Popis | FIXED IND 3.3UH 11.3A 15.8 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 11.3 A 15,8mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VSEB0730H-3R3MC Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 15,8mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,311" D x 0,299" Š (7,90mm x 7,60mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |
Saturační proud (Isat) 9,3A |