VSEB0730H-2R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0730H-2R2MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0730H-2R2MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0730H-2R2MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0730H-2R2MC
Popis
FIXED IND 2.2UH 14.3A 10.3 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 14.3 A 10,3mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSEB0730H-2R2MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
10,3mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,311" D x 0,299" Š (7,90mm x 7,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
11A