VSEB0630H-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0630H-4R7MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0630H-4R7MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0630H-4R7MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0630H-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 7.9A 23.2 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7.9 A 23,2mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0630H-4R7MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
23,2mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0630
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,262" D x 0,254" Š (6,65mm x 6,45mm)
Saturační proud (Isat)
6,7A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)