VSEB0630H-3R3MC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VSEB0630H-3R3MC |
Popis | FIXED IND 3.3UH 8.8A 19 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8.8 A 19mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VSEB0630H-3R3MC Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 19mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Dodávaná velikost pouzdra 0630 |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,262" D x 0,254" Š (6,65mm x 6,45mm) |
Saturační proud (Isat) 8,8A | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |