VSEB0630H-3R3MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0630H-3R3MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0630H-3R3MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0630H-3R3MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0630H-3R3MC
Popis
FIXED IND 3.3UH 8.8A 19 MOHM SMD
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8.8 A 19mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0630H-3R3MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
19mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0630
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,262" D x 0,254" Š (6,65mm x 6,45mm)
Saturační proud (Isat)
8,8A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)