VSEB0630H-1R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0630H-1R2MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0630H-1R2MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0630H-1R2MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0630H-1R2MC
Popis
FIXED IND 1.2UH 16.5A 6.8 MOHM
Podrobný popis
1.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 16.5 A 6,8mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0630H-1R2MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
6,8mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0630
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,262" D x 0,254" Š (6,65mm x 6,45mm)
Saturační proud (Isat)
16,6A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)