VSEB0530H-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0530H-4R7MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0530H-4R7MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0530H-4R7MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0530H-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 7.9A 30.8 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7.9 A 30,8mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSEB0530H-4R7MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
30,8mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0530
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,211" Š (5,55mm x 5,35mm)
Saturační proud (Isat)
6,2A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)