VSEB0530H-3R3MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0530H-3R3MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0530H-3R3MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0530H-3R3MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0530H-3R3MC
Popis
FIXED IND 3.3UH 9A 21.2 MOHM SMD
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9 A 21,2mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0530H-3R3MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
21,2mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0530
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,211" Š (5,55mm x 5,35mm)
Saturační proud (Isat)
8,1A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)