VSEB0530H-1R0MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0530H-1R0MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0530H-1R0MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0530H-1R0MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0530H-1R0MC
Popis
FIXED IND 1UH 12A 8.2 MOHM SMD
Podrobný popis
1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 12 A 8,2mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0530H-1R0MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
8,2mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0530
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,211" Š (5,55mm x 5,35mm)
Saturační proud (Isat)
14,3A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)