VSEB0430H-R56MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0430H-R56MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0430H-R56MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0430H-R56MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0430H-R56MC
Popis
FIXED IND 0.56UH 15.5A 5.7 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.56 µH Stíněný Lisovaný Vodič 15.5 A 5,7mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSEB0430H-R56MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
5,7mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Saturační proud (Isat)
13,1A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)