VSEB0430H-1R5MC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VSEB0430H-1R5MC |
Popis | FIXED IND 1.5UH 9A 12.5 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9 A 12,5mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VSEB0430H-1R5MC Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 12,5mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Dodávaná velikost pouzdra 0430 |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm) |
Saturační proud (Isat) 8,5A | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |