VSEB0430H-1R5MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0430H-1R5MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0430H-1R5MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0430H-1R5MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0430H-1R5MC
Popis
FIXED IND 1.5UH 9A 12.5 MOHM SMD
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9 A 12,5mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSEB0430H-1R5MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
12,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Saturační proud (Isat)
8,5A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)