VSEB0430H-1R0MC
Číslo produktu DigiKey
4044-VSEB0430H-1R0MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSEB0430H-1R0MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSEB0430H-1R0MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSEB0430H-1R0MC
Popis
FIXED IND 1UH 10.7A 10.3 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10.7 A 10,3mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSEB0430H-1R0MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
10,3mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Saturační proud (Isat)
9A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)