VSAB1770-5R6M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1770-5R6MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1770-5R6MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1770-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1770-5R6M
Popis
FIXED IND 5.6UH 18.5A 6.5 MOHM
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 18.5 A 6,5mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
VSAB1770-5R6M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
19,8A
Stejnosměrný odpor (DCR)
6,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
Comp. 0,691" x larg. 0,667" (17,55mm x 16,95mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,283" (7,20mm)