VSAB1770-470M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VSAB1770-470M |
Popis | FIXED IND 47UH 7.5A 6.5 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 47 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7.5 A 6,5mOhm max. 2-SMD |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VSAB1770-470M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 7,8A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 6,5mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 170°C |
Typ Lisovaný | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry Comp. 0,691" x larg. 0,667" (17,55mm x 16,95mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,283" (7,20mm) |