VSAB1770-330M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1770-330MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1770-330MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1770-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1770-330M
Popis
FIXED IND 33UH 9.5A 55 MOHM SMD
Podrobný popis
33 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9.5 A 55mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
VSAB1770-330M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
9,2A
Stejnosměrný odpor (DCR)
55mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
Comp. 0,691" x larg. 0,667" (17,55mm x 16,95mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,283" (7,20mm)