VSAB1770-150M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1770-150MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1770-150MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1770-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1770-150M
Popis
FIXED IND 15UH 12.5A 21 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 12.5 A 21mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSAB1770-150M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
12A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
21mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
Comp. 0,691" x larg. 0,667" (17,55mm x 16,95mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,283" (7,20mm)