VSAB1365-6R8M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VSAB1365-6R8M |
Popis | FIXED IND 6.8UH 13.5A 11.5 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 6.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 13.5 A 11,5mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VSAB1365-6R8M Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 11,5mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Vlastnosti Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Dodávaná velikost pouzdra 1365 |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,530" D x 0,496" Š (13,45mm x 12,60mm) |
Saturační proud (Isat) 10,5A | Výška při usazení (max) 0,248" (6,30mm) |